Efekty dekoracyjne

TRAWERTYN – to szlachetny tynk dekoracyjny z charakterystycznymi wzorami i ubytkami na powierzchni. Imituje naturalny kamień, dlatego doskonale nadaje się do dekoracji kominków, filarów i gzymsów. Dostępny w wielu wariantach kolorystycznych.

STIUK – wysokiej jakości ekskluzywny produkt dekoracyjny. Bardzo elegancki, tworzy lśniącą lub matową gładką powierzchnię przypominającą polerowany kamień lub marmur. Uzyskana powłoka jest wodoodporna i łatwa do umycia. Efekt marmurowej powierzchni można uzyskać w szerokiej gamie kolorystycznej.

FARBA PIASKOWA – jest farbą wysokiej jakości, która po nałożeniu na ścianę daje efekt szorstkiej struktury piaskowca. Pokrywa drobne pęknięcia, niedoskonałości nierównej powierzchni, a zabrudzenia można usunąć wilgotną szmatką.

GLINKA WENECKA – to produkt ekologiczny, łatwy do utrzymania w czystości. Imituje „przetarty tynk” i nadaje wybranej powierzchni wygląd starego tynku. Dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

LAKIER DO EFEKTU SPĘKAŃ – lakier powoduje spękania, dlatego powierzchnie mają efekt „postarzenia”, imituje starą, popękaną farbę. Produkt przeznaczony do dekoracji wnęk, filarów, mebli i innych elementów wystroju wnętrz.

SIGMULTO EXPRESION – jest farbą transparentną, służy do tworzenia wielu wzorów na ścianach. Nadaje się do przeróżnych technik dekoracyjnych. Wielką zaletą tego produktu jest bardzo wysoka odporność na ścieranie i szorowane, wszelkie zabrudzenia można umyć wilgotną szmatką.

BETON – wykonujemy imitację betonu, który jest modnym efektem dekoracyjnym stosowanym do wnętrz, pozwala uzyskać efekt surowych powierzchni.